PostHeaderIcon Wyjątkowy konkurs plastyczny, do którego zapraszają dziennikarze i policjanci

Drodzy Uczniowie klas I – VI

Zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach wraz z redakcją tygodnika Wspólnota Puławska pt.,,Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii". Waszym zadaniem jest wykonanie projektu okładki tygodnika Wspólnota Puławska, która przedstawiać będzie działania, jakie podejmują służby mundurowe i prasowe podczas obowiązującego stanu epidemii.

 

„Konkurs plastyczny zatytułowany „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii” skierowany jest do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z powiatu puławskiego. Zapraszając dzieci do udziału, chcemy zachęcić ich do aktywności i rozwijania swoich talentów oraz przedstawić pracę służb podczas walki pidemią koronawirusa. Praca, wykonana dowolną techniką, w formacie A3 lub A4 ma stanowić projekt okładki tygodnika Wspólnota Puławska. Liczymy na kreatywność i szalone pomysły.

 

Sfotografowaną pracę należy przesłać mailem na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28 maja br. podając jednocześnie imię i nazwisko autora, wiek, adres zamieszkania, nazwę szkoły, której dziecko jest uczniem, tytuł pracy oraz numer telefonu do opiekunów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 2 czerwca br.

Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Komendanta Powiatowego Policji w Puławach podinsp. Rafała Skoczylasa wybierze najlepsze prace przygotowane przez uczniów w dwóch kategoriach wiekowych – I kategoria klasy I-III oraz II kategoria klasy IV – VI. Regulamin przewiduje także możliwość dodatkowego wyróżnienia dwóch osób, po jednej z każdej kategorii wiekowej”.

Zachęcamy do udziału, nagrody czekają !

źródło - http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/l

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie oraz na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Puławach:

 

http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/download/355/167283/Regulamin-konkursu-plastycznego-KPPPulawy-WspolnotaPulawska-okladka.pdf

 

http://pulawy.lubelska.policja.gov.pl/lpu/informacje/aktualnosci/103440,Policjanci-i-dziennikarze-zapraszaja-do-udzialu-w-konkursie-plastycznym.html

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Dodatkowe dni wolne (zobacz)

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych (zobacz)

Stałe dyżury konsultacji rodziców z nauczycielami w Roku Szkolnym 2019-2020 (zobacz)

Podaruj książkę bibliotece (zobacz)

My dbamy o zwierzęta przez cały rok!! (zobacz)

 

 

Zapisy do klasy I

 

P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5