Plan Lekcji

środa: 6.00 - 16.30

czwartek: 6.00 - 16.30

piątek: 6.00 - 16.30

Dzieci w świetlicy segregują śmieci.

Świetlicowy Dzień Puław.

Mali ogrodnicy w świetlicy.

Najważniejsze zabytki Puław.

Mała akademia Sztuki. Lekcje galeryjne w POK "Dom Chemika".

Puławy zimą.

Zapisy do świetlicy

1. Do świetlicy przyjmowane są wyłącznie dzieci rodziców (opiekunów) pracujących, po udokumentowaniu zatrudnienia przy zapisie.  Podczas zapisu dziecka do świetlicy wymagane są:

1. Wypełniona "Karta zapisu dziecka do świetlicy". (doc)
    2. Zaświadczenie o zatrudnieniu rodziców (opiekunów).
    3. Podpisane "Oświadczenie rodzica" o wzięciu pełnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo dziecka w przypadku odbioru przez inne osoby niż rodzice.(doc)
    4. Wypełniona deklaracja godzinowa rodziców/opiekunów na uczęszcznie dziecka do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2017/2018.(doc)
    5. Dokonanie jednorazowej opłaty rocznej w kwocie 40 zł na materiały piśmienne i zabawki (wpłata w świetlicy).

Nauczyciele pracujący w świetlicy:

Świetlica szkolna pełni funkcję opiekuńczo - wychowawczą. Zadaniem świetlicy jest:

1. Zapewnienie opieki dzieciom przed i po lekcjach
  2. Pomoc w odrabianiu prac domowych oraz likwidowanie braków w nauce
  3. Rozwijanie zainteresowań dzieci poprzez odpowiedni dobór zajęć
  4. Kształtowanie pozytywnych cech osobowości, zasad współżycia w grupie oraz kultury osobistej wychowanków.

Dzieci opuszczają świetlicę pod opieką rodziców (prawnych opiekunów) lub same na podstawie pisemnego zezwolenia rodziców.

Właściwe zachowanie uczniów przebywających w świetlicy określa regulamin świetlicy.

NASZA ŚWIETLICA
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z codziennej pracy świetlicy szkolnej.

Template by Igor Szymanek