Plan Lekcji

E-dziennik

Nasze certyfikaty

Erasmus+

"Program dla szkół"

Uprzejmie informujemy, że od roku szkolnego 2017/2018 został uruchomiony nowy „Program dla szkół” w miejsce dotychczas realizowanych programów „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Mleko w szkole”. W programie mogą uczestniczyć dzieci uczęszczające do klas I-V szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

WARSZTATY ROBIENIA KARTEK

W poniedziałek 2 października grupa 1B gościła uczniów klasy pedagogiczno-psychologicznej z ZS3 w Puławach. Przeprowadzili oni warsztaty robienia kartek okolicznościowych.

Czytaj więcej...

SZLAKIEM GINĄCYCH ZAWODÓW

   Uczniowie klasy 2 ,,a” uczcili ,, Dzień Chłopaka” w nietypowy sposób – 29 września udali się na warsztaty do piekarni T. Zubrzycki w Kraczewicach. Mieli okazję zrobić przepiękne jesienne bułeczki: warkocze/chałki, serca, ptaszki, a także bułki własnego pomysłu.

Czytaj więcej...

Wystawa grzybów

28.09.17 r. zwiedzaliśmy wystawę grzybów w Starostwie Powiatowym. Uczniowie klas 5d, 4b, 6a, 4d, 6b, 5a, 3a, 3c mieli okazję obserwować naturalne okazy grzybów jadalnych i trujących oraz odróżniać jedne od drugich. Poznali również ABC grzybiarza.

Czytaj więcej...

Pokaz płazów

27.09.17 i 2.10.2017  w naszej szkole odbył się pokaz płazów. Uczniowie wysłuchali ciekawych informacji na temat tych wodno - lądowych organizmów. Mieli również możliwość obserwowania naturalnych okazów.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

W środę 26.09.2017r klasa IV d wybrała się na wycieczkę integracyjną do baśniowej krainy "Magicznych Ogrodów", miejsca stworzonego z baśniową historią w każdym swoim zakątku. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów poznawaliśmy bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty w opowieściach oprowadzającego nas przewodnika z krasnoludzkiego grodu. W każdej z krain spędziliśmy czas na zabawie.  Podsumowaniem naszej wycieczki były rysunki barwami natury. Przygoda, zabawa – a przede wszystkim wspólnie spędzony czas pozwoliły nam bliżej poznać siebie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z policjantem

W dniach 20 i 27 września w naszej szkole odbyły się spotkania z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Panowie przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i przechodzenia przez ulicę, wytłumaczyli dlaczego warto stosować elementy odblaskowe, a także przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi. Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem - uczniowie chętnie zadawali pytania.

Strona 1 z 3

Template by Igor Szymanek