Plan Lekcji

E-dziennik

Nasze certyfikaty

Erasmus+

OJCZYSTE ŚPIEWANIE

Jak co roku pod koniec listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie odbył się tym razem już XIV. Przegląd Piosenki Patriotycznej i Niepodległościowej „Ojczyste Śpiewanie”.

Czytaj więcej...

Zebranie z rodzicami 14 grudnia 2017 r.

Przydział sal na zebranie z rodzicami w dniu 14 grudnia 2017 r.(zobacz)

Mikołaj w zerówce

6 grudnia był bardzo radosnym dniem dla dzieci z oddziału 0a. Do naszej grupy zawitał długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj. Oprócz indywidualnych podarków wiele radości sprawił prezent dla całej grupy- wspaniałe dydaktyczne gry planszowe. W zamian Św. Mikołaj otrzymał laurkę wykonaną przez dzieci.

Czytaj więcej...

SZANSONADA 2017

We wtorek 21 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. F.D. Kniaźnina w Puławach odbyła się kolejna edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SZANSONADA, którego celem jest promowanie nauki języków obcych oraz prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów z województwa lubelskiego.

Czytaj więcej...

Wielki sukces naszych pływaczek!

W czwartek 07.12.17 r na basenie AQUA LUBLIN odbyły się Mistrzostwa Województwa w pływaniu. Uczennice klasy 6 c Gabriela Król i Wiktoria Słotwińska zaprezentowały się fantastycznie w swoich stylach. Gabrysia zajęła I miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym, a Wiktoria IV miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.

GRATULUJEMY!!

Czytaj więcej...

Bieg Mikołajów

W niedzielę 3 grudnia miał miejsce charytatywny Bieg Mikołajów.(zobacz)

ECO-ACTIVE - newsletter 01.09. - 30.11.2017 r.

 

 

ECO-ACTIVE 

Program Erasmus+    

newsletter 01.09. - 30.11.2017 r. (zobacz)

Strona 1 z 8

Template by Igor Szymanek