Plan Lekcji

Nasze certyfikaty

KOŁO MISYJNE

Celem dzoałalności  Koła jest zapoznawanie dzieci z działalnością misyjną Kościoła na całym świecie. Uwrażliwienie na potrzeby drugirgo człowieka, niesienie mu pomocy duchowej i materialnej, modlitwa w intencji misji, poszerzenie wiedzy o kulturze innych krajów oraz poszanowanie dla każdego człowieka - to założenia Koła Misyjnego. Dzieci mają także możliwość włączenia się w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci, które polega na modlitwie w intencji misji oraz na wsparciu materialnym misji.

SCHOLA DZIECIĘCA

Celem działalności Scholi jest zaangażowanie dzieci w oprawę liturgiczną Mszy Św. Dzieci mają możliwość zapoznania się z podstawowymi zasadami przy doborze pieśni liturgicznych a także rozwijać możliwości wokalne. Spotkania mobilizują do odpowiedzialności i dyspozycyjności oraz systematyczności w zaangażowaniu. Schola dziecięca oprawia Liturgę w niedziele oraz inne uroczystości związane z rokiem liiturgicznym.

Template by Igor Szymanek